Areál DEPO2015 Plzeň

Následuje popis cesty.

Pro pozdější čtení či zobrazení v jiných aplikacích zde nabízíme také "Offline Word podobu popisu trasy".

Obsah:

Cesta tam
Stručný popis cesty tam (trolej U Radbuzy)
Podrobný popis cesty tam (trolej U Radbuzy)
Cesta zpět
Stručný popis cesty zpět (trolej U Radbuzy)
Podrobný popis cesty zpět (trolej U Radbuzy)
Kontakt

Cesta tam

Stručný popis cesty tam (trolej U Radbuzy)

Pokud přijedete od zastávky Prokopova, po výstupu se dejte vlevo po směru jízdy.

Dojdete na první křižovatku, kde přejděte vlevo na protější roh ulic Doudlevecká a Presslova.

Pokud přijedete od zastávky Zimní stadion, po výstupu se dejte doprava a přibližně po 85 metrech dojděte na roh ulic Doudlevecká a Presslova.

Odtud je popis cesty stejný.

Vejděte vlevo do ulice Presslova. Přibližně po 100 metrech přejdete odbočku s ulicí Černická. Po dalších 100 metrech je na pravé straně ulice vchod do areálu DEPO2015.

Vchodem vejděte a Váš cíl je přibližně na dvou hodinách, 40 metrů od vás.

Podrobný popis cesty tam (trolej U Radbuzy)

Pokud přijedete od zastávky Prokopova, po výstupu se dáte vlevo, takže budete pokračovat po směru jízdy ulicí Doudlevecká s budovou po pravé ruce.

Jakmile budova skončí, otočíte se doleva a přes neozvučený přechod přejdete na protější chodník a pak k budově před Vámi, kde zatočíte doprava. Prakticky hned budete na rohu ulic Doudlevecká a Presslova.

Pokud přijedete od zastávky Zimní stadion, po výstupu se dáte doprava a přibližně po 85 metrech dojdete s budovou po levé ruce na roh ulic Doudlevecká a Presslova.

Odtud je popis cesty stejný pro oba směry.

Na rohu zatočíte doleva a vejdete do ulice Presslova. Jdete s budovou po levé ruce přibližně 100 metrů. Cestou budovu po levici vystřídá plot a až skončí, bude vlevo odbočka do ulice Černická. Ulici Černická v přímém směru přejdete. Není zde přechod, ale přechody zde nejsou nikde. Ulice bude klidná. Na protějším chodníku dojdete k budově před Vámi, kde zatočíte doprava. Před vámi bude reliéfní dlažba, která vás dovede k vozovce, kde v přímém směru přejdete ulici Presslova. Na protějším chodníku zatočíte doleva. Po pravé ruce máte trávu, pak minete odbočku chodníku doprava a pokračujete rovně ulicí Presslova. Bohužel tady není chodník a podél zdi, kterou máte po pravé ruce, budou parkovat auta. Přibližně po 100 metrech bude po pravé ruce vchod do areálu DEPO2015. Vejdete dovnitř a Váš cíl je přibližně na dvou hodinách, 40 metrů před vámi.

Cesta zpět

Stručný popis cesty zpět (trolej U Radbuzy)

Vyjdete z areálu DEPO2015 a dáte se ulicí Presslova doleva. Po sto metrech přejdete ulici Černická a pokračujete ulicí Presslova dalších sto metrů na křižovatku Presslova a Doudlevecká.

Pokud chcete jet směr Prokopova, zatočíte doprava a po 85 metrech jste na zastávce U Radbuzy.

Pokud potřebujete jet směr Zimní stadion, nejdříve přejdete ulici Doudlevecká, a pak se dáte doprava. Zastávka je přibližně 65 metrů od křižovatky.

Podrobný popis cesty zpět (trolej U Radbuzy)

Vyjdete z areálu a přejdete ulici Presslova. Zatočíte doleva a jdete ulicí Presslova. Opět tady mohou parkovat podél zdi auta. Přibližně po 50 metrech začne chodník a podél zdi po pravé ruce dojdete až na křižovatku s ulicí Černická. Ulici Černická přejdete v přímém směru a pokračujete rovně ulicí Presslova s plotem po pravé ruce až k další křižovatce s ulicí Doudlevecká. Pokud chcete jet směr Prokopova, zatočíte doprava a s budovou po pravé ruce dojdete přibližně po 85 metrech na zastávku U Radbuzy.

Pokud potřebujete jet směr Zimní stadion, nejdříve přejděte ulici Doudlevecká přes neozvučený přechod přímo na křižovatce. Na protějším chodníku zatočíte doprava a půjdete ulicí Doudlevecká s budovou po levé ruce. Zastávka U Radbuzy je přibližně 65 metrů od křižovatky.

Kontakt

Popis trasy vytvořilo
Navigační centrum SONS ČR
www.sons.cz
navigace.sons.cz

Pro další případné upřesnění trasy se s námi neváhejte spojit:
Tel: 221 462 412
Email: navigace@sons.cz

Šťastnou cestu!

a