Firemní běžci

Dorazte na Noční běh pro Světlušku jako firemní tým. Jsme rádi, že se spolu s námi zúčastníte běhů v jednom ze sedmi měst:

Ostrava 21. 3. 2024
Plzeň 26. 3. 2024
Brno 4. 4. 2024
Olomouc 11. 4. 2024
Praha 25. 4. 2024
České Budějovice 7. 5. 2024
Jihlava 16. 5. 2024

Tři způsoby, jak zakoupit startovné a přispět Světlušce:

1. Zakoupení startovného online přes portál GoOut. Dokladem pro vás bude faktura za nákup startovného podle počtu zapojených běžců. Vstupenky vám přijdou  v elektronické podobě po zaplacení z portálu GoOut. V případě nákupu startovného přes portál GoOut pro vás zpětně nemůžeme vystavit darovací smlouvu ani potvrzení o daru.

2. Zakoupení startovného na fakturu přímo od Nadačního fondu Českého rozhlasu. Fakturu za charitativní startovné si můžete uplatnit do nákladů. Po úhradě faktury vám zašleme startovné pro zaměstnance v elektronické podobě a startovní balíčky si vyzvednou při registraci. Při nákupu startovného na fakturu pro vás zpětně nemůžeme vystavit darovací smlouvu ani potvrzení o daru. V případě zájmu o vystavení faktury vyplňte prosím formulář zde.

3. Získání charitativního startovného na základě darovací smlouvy od Nadačního fondu Českého rozhlasu vystavené na částku odpovídající výši startovného. Darovací smlouvu si můžete uplatnit do nákladů. Startovné pro zaměstnance vám zašleme v elektronické podobě a startovní balíčky si vyzvednou při registraci. Darovací smlouvu vystavujeme na 10 a více zakoupených startovných. V případě zájmu o vystavení darovací smlouvy vyplňte prosím formulář zde.

Vyberte si pouze jednu z výše uvedených možností. NELZE JE NAVZÁJEM KOMBINOVAT.

 

Pokud si nevíte rady, spojte se s námi na behprosvetlusku@svetluska.net
Všechny další informace ohledně termínů, tras, odbavení na místě apod. najdete pod jednotlivými městy a ve FAQ pro jednotlivce/skupiny
Děkujeme, že s námi běháte pro zdraví, dobrou náladu i dobrou věc.

Seznamte se s tradičními firemními týmy na Nočním běhu pro Světlušku

 

a