Areál Vítkovice Ostrava

Následuje popis cesty.

Pro pozdější čtení či zobrazení v jiných aplikacích zde nabízíme také "Offline Word podobu popisu trasy".

Obsah:

Popis cesty tam (tramvaj a autobus Dolní Vítkovice)
Popis cesty zpět na zastávku Dolní Vítkovice
Kontakt

Popis cesty tam (tramvaj a autobus Dolní Vítkovice)

Pokud přijedete tramvají od zastávky Don Bosco nebo autobusem od UAN Ostrava, po výstupu se dáte vlevo a jdete po směru jízdy, až dorazíte ke schodům, které povedou dolů.

Pokud přijedete tramvají z opačné strany, směrem k zastávce Don Bosco, hned po výstupu z tramvaje se dáte vpravo a jdete proti směru jízdy, až dojdete ke schodům dolů.

Pokud jedete autobusem z opačné strany, a to směrem na UAN Ostrava, tak po výstupu se dejte doprava proti směru jízdy. Držíte se zábradlí po levici, až dojdete ke schodům vedoucím doleva dolů.

Odtud je popis stejný pro všechny trasy.

Schody sejdete dolů a pokračujete v přímém směru až k zábradlí před Vámi. Dáte se doleva se zábradlím po pravé ruce.

Podél zábradlí dojdete na jeho konec, kde pak zahnete doleva v úhlu 45 stupňů. Váš cíl je od Vás přibližně 120 metrů před vámi.

K cíli musíte projít přes betonovou plochu, kde mohou parkovat auta a je zde spousta překážek v podobě kovových konstrukcí, sloupů atd. Proto buďte opatrní a raději doporučujeme mít sebou vidící doprovod.

Popis cesty zpět na zastávku Dolní Vítkovice

Projdete areálem zpět, až se dostanete k vozovce. Zatočíte doprava a dojdete na začátek zábradlí po levé ruce. Odtud ujdete podél zábradlí přibližně 12 metrů, kdy bude po pravé ruce schodiště vedoucí nahoru k zastávkám autobusů směr UAN Ostrava. Pozor, schodiště je od vás vzdálené cca 5 metrů. Musíte tedy k němu projít volným prostorem.

Pro zastávky v opačném směru neodbočujte od zábradlí ke schodišti, ale pokračujte dále po chodníku. Nyní doporučíme se přesunout na pravou stranu a pokračovat podél zdi, kterou máte po pravé ruce.

První odbočka doprava na schody nahoru vede k tramvaji jedoucí k zastávce Don Bosco. Tramvaj je nad schody nalevo. Nad schody na pravé straně jsou zastávky autobusů jedoucích od UAN Ostrava.

Druhá odbočka doprava na schody nahoru vede k tramvaji jedoucí od zastávky Don Bosco. Tramvaj je nad schody napravo.

Kontakt

Popis trasy vytvořilo
Navigační centrum SONS ČR
www.sons.cz
navigace.sons.cz

Pro další případné upřesnění trasy se s námi neváhejte spojit:
Tel: 221 462 412
Email: navigace@sons.cz

Šťastnou cestu!

a